דלג לתוכן המרכזי

הצהרת נגישות

חגי והלחם הינה מאפיה אשר נמצאת בת אביב ברחוב חיים ויטאל 25.
חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. אנו פועלים רבות להנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות. 


מהות אתר אינטרנט נגיש 

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות . 

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט 

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0   לרמהAA  ובכפוף לשינויים והתאמות בתיקון שפורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017 לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט. 

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי הTab  וה Shift +Tab -למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר. 

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט 

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית. 

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר 

אתר האינטרנט שלנו נמצא בתהליכי הנגשה ראשוניים.  

הסדרי נגישות 

 החנות שלנו נמצאת במפלס הרחוב, הכניסה הינה מונגשת לנכים.

 אין לנו תא שירותי נכים.

 לא נמצאת חניית נכים באיזור.

ניתן גם לבקש הנחיות מרכז הנגישות. 

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור: 

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לשלוח לנו משוב נגישות דרך סרגל הנגישות או לפנות לנעה בן יהודה, רכזת הנגישות בטלפון מספר 0544911510 בימים א' עד ה' בין השעות תשע בבוקר לשש בערב, או לפנות בכתב בדוא"ל hagaybread@gmail.com

הצהרה זו עודכנה בתאריך 14.01.2024

*חשוב לציין כי למרות מאמצנו להנגשת כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו מספר עמודים המכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, וייתכן כי עמודים נוספים אינם נגישים כנדרש בשל טעות טכנית כלשהי

שעות פתיחה

שני – חמישי:       08:00-18:00

שישי:                  08:00-14:00

שבת – ראשון:      סגור

אין לנו תעודת כשרות